Shtëpia në shitje në Fushë Kosovë!

 • 135,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18499
 • Shtëpi
 • Lloji i prones
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 260

Përshkrimi

Jetojeni parajsën në Tokë!

Kjo shtëpi mahnitëse mburret me bukuritë dhe luksin që ofron.

PIRRO e sjellë vetëm për ju, shtëpi 2- katëshe, në një lagje private, të mobiluar me një stil unik deri në detajin e fundit.

Shtëpia posedon 260 m²  me 3 ari truall dhe ka këtë renditje:

 • Sallon,
 • Kuzhinë,
 • Tri dhoma gjumi, secila me ballkon,
 • Dy banjo,
 • Garazhë e shëndërruar në dhomë, me terracë sipër.

Çmimi: 135.000€

Numrat tanë kontaktues janë: Tel: ☎️
+38345888488, +38343944443,

+38344260075, +38349260075,

+38344118380, +38349118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 22 Korrik, 2021 at 2:25 pm
 • ID e prones: P-18499
 • Çmimi: 135,000€
 • Hapësira e pronës: 260 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Shtëpi
 • Statusi i prones: Për shitje

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro