Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17400
 • Shtëpi
 • Lloji i prones
 • 180

Përshkrimi

Shtëpi luksoze, arkitekturë moderne me shumë stil, ambient fantastik brenda dhe jashtë, pamje mahnitëse me një enterier dhe dizajn modern!
Pozicionuar në një lagje të qetë dhe të sigurt, afër Prishtinës, me hapësirë dhe kushte perfekte për jetesë. 🏘
Në shitje shtëpia në lagjen Arbëria 3! 📍
Shtëpia posedon:👇
•200m2,
•1 Ari e 80m2,
•Dhomë dite me Kuzhinë dhe trapezari,
•3 Dhoma gjumi,
•3 Banjo,
•Terasa sipër 80m2,
•Garazhë.
Çmimi 150.000€.
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Vendi/Shteti Kosovë
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 11 Qershor, 2021 at 10:01 am
 • ID e prones: P-17400
 • Çmimi: 150,000€
 • Hapësira e pronës: 180 m²
 • Lloji i prones: Shtëpi
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro