Shtëpi në lagjen #Qëndresa, me mundësi shitjeje dhe lëshimi me qera!

 • 240,000€
Lagja Qendresa
Për shitje

Shtëpi në lagjen #Qëndresa, me mundësi shitjeje dhe lëshimi me qera!

Lagja Qendresa
 • 240,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18091
 • Shtëpi me oborr
 • Lloji i prones
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 220

Përshkrimi

Dëshironi të jetoni në shtëpi, në një lagje të qetë të Prishtinës? 🏠
Në Zyren Pirro çdo herë keni zgjidhje!
Shtëpia gjendet në lagjen #Qëndresa, me mundësi shitjeje dhe lëshimi me qera.
Shtëpia është e mobiluar dhe posedon:
•220m2,
•3 Ari truall,
•Kati 1 – Sallon me kuzhinë, 1 dhomë, banjo, garazhë,
•Kati 2 – 4 dhoma gjumi, 1 banjo,
•Bodrum 28m2.
Çmimi për shitje: 240.000€. (Pranohet kompenzim)
Çmimi për qera: Me marrëveshje!
Numrat kontaktues ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Lagja Qendresa
 • Qyteti Prishtina
 • Vendi/Shteti Kosova
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 1 Qershor, 2021 at 10:49 am
 • ID e prones: P-18091
 • Çmimi: 240,000€
 • Hapësira e pronës: 220 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Shtëpi me oborr
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro