Shitet toka në Nishevc, Prishtinë, 5 km nga Liqeni Batllavës!

 • 365€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18908
 • Hapësirë ndërtimi, Parcela, Tokë bujqësore, Troje
 • Lloji i prones
 • 14

Përshkrimi

PIRRO sjellë në shitje 14 hektarë tokë bujqësore!

Toka gjendet në fshatin Nishevc, në afërsi të kryeqytetit të Prishtinës dhe 5 km afër Liqenit të Batllavës.

Infrastrukturën, rrugën e asfaltuar, rrymën i ka në afërsi 600-900 metra.

Mundësi për të marrë përsipër menaxhimin e një biznesi fitimprurës: pemëtari, vreshtari, blegtori, ferma, villa apo qfardo  veprimtarie tjetër biznesore.

E vendosur strategjikisht në një zonë tejet të përshtatshme, me natyrë të bukur dhe atraktive. Ofron mundësi të shkëlqyer për një investitor të kapitalizojë këtë pronë duke zhvilluar përdorime komerciale, rezidenciale apo industriale.

Çmimi: 365€ për ari.

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 5 Nëntor, 2021 at 3:57 pm
 • ID e prones: P-18908
 • Çmimi: 365€
 • Hapësira e pronës: 14 m²
 • Lloji i prones: Hapësirë ndërtimi, Parcela, Tokë bujqësore, Troje
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro