Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18431
 • Shtëpi, Vilë
 • Lloji i prones
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazhë
 • 250

Përshkrimi

Jeni në kërkim të një shtëpie me stil jetese në natyrë të shëndetshme e për tu arratisur nga jeta e mbingarkuar urbane?

Bëhuni kreator i jetës tuaj!

PIRRO e sjellë për ju shtëpinë në rrugën “Isa Kastrati”, afër konviktit të “Kolegji Amerikan”.

Shtëpia 3 katëshe ka një stil unik në formë  ville. Posedon 250m² me 4 ari truall.

Shtëpia ka këtë renditje:

 • Dhomë dite,
 • Kuzhinë me trapezari,
 • Katër dhoma gjumi,
 • Tre banjo,
 • Tre ballkona,
 • Bodrum,
 • Garazhë.

Ҫmimi: 180.000€

Numrat tanë kontaktues janë: ☎️
Tel:
+38345888488, +38343944443,

+38344260075, +38349260075,

+38344118380, +38349118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 

Adresa

 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 12 Korrik, 2021 at 2:17 pm
 • ID e prones: P-18431
 • Çmimi: 180,000€
 • Hapësira e pronës: 250 m²
 • Bedrooms: 4
 • Dhomë: 1
 • Bathrooms: 3
 • Garazhë: 1
 • Lloji i prones: Shtëpi, Vilë
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro