Shitet shtëpia në Veternik, mbrapa Grand Stores!

 • 280,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18803
 • Për banim, Shtëpi, Shtëpi me oborr
 • Lloji i prones
 • 1. (50 m²)
 • Garazhë
 • 320

Përshkrimi

Shijoni ofertën e radhës nga PIRRO!

Gjithqka që dëshironi, ju ofron kjo shtëpi në një nivel tjetër të lartë efikas dhe plan e pamje të përsosur.

Pronë e shkëlqyer, pëbër prej 320 m2,  +50 m² garazhdë, 7 ari truall, e ndodhur në një zonë të veqantë dhe mjaftë të dëshirueshme, në afërsi të Kryeqytetit.

Bukuria, stili, eleganca, pamja panoramike, oborri i mrekullueshëm, komoditeti, janë vetëm disa nga cilësitë që kjo shtëpi i ofron për ju.

Mos hezito dhe bëje për vete shtëpinë që gjithmonë e ke ëndërruar!

Çmimi: 280.000€.

 

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,
+38344260075, +38349260075,
+38344118380, +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 15 Tetor, 2021 at 2:41 pm
 • ID e prones: P-18803
 • Çmimi: 280,000€
 • Hapësira e pronës: 320 m²
 • Garazhë: 1. (50 m²)
 • Lloji i prones: Për banim, Shtëpi, Shtëpi me oborr
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro