Shitet Shtëpia në Hajvali!

 • 140,000€
Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Për shitje Shitur

Shitet Shtëpia në Hajvali!

Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • 140,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18175
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 402

Përshkrimi

Risit nuk ndalojnë te PIRRO!

Nëse dëshironi rehati, qetësi, oborrë e shtëpi plot stil!

PIRRO i ofronë të gjitha këto për ju!🏠

Shitet Shtëpia në Hajvali,

3 katëshe,

Qëndrim ditorë,

4 Dhoma gjumi,

Kuzhinë,

3 Banjo,

2 Shpajza,

4 Ballkona

402m2,

5 Ari truall.

Çmimi për shitje:140000€

Numrat kontaktues ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Hajvali, Gjilani, Lagjja 038, Çagllavica 2, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10150

Detajet

Updated on 9 Qershor, 2021 at 3:55 pm
 • ID e prones: P-18175
 • Çmimi: 140,000€
 • Hapësira e pronës: 402 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro