Shitet shtëpia në Hajvali-Prishtinë!

 • 140,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18467
 • Shtëpi, Shtëpi me oborr
 • Lloji i prones
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 402

Përshkrimi

Shtoni jetës tuaj komoditet dhe rehati!

E dizajnuar dhe e mbushur me elemente të një stili të veqantë, të sofistikuar, me peisazh të bukur dhe relaksues.

Këtë shtëpi me plotë bukuri e gjeni tek PIRRO!

Shitet shtëpia 3- katëshe me 402 m², 5 ari truall.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati I-

 • Sallon,
 • Kuzhinë,
 • Dhomë gjumi,
 • Banjo,
 • Shpajz.

Kati II-

 • Dhomë gjumi e prindërve me banjo dhe terasë,
 • Dy dhoma të fëmijëve me terasa,
 • Bibliotekë,
 • Banjo.

Kati i tretë është hapësirë e pakufizuar.

Çmimi: 140.000€.

Numrat tanë kontaktues janë: Tel: ☎️
+38345888488, +38343944443,

+38344260075, +38349260075,

+38344118380, +38349118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 16 Korrik, 2021 at 2:46 pm
 • ID e prones: P-18467
 • Çmimi: 140,000€
 • Hapësira e pronës: 402 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Lloji i prones: Shtëpi, Shtëpi me oborr
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro