Shitet Penthouse në Qendër (Qafa)!

 • 253,000€
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje Ofertë speciale

Shitet Penthouse në Qendër (Qafa)!

Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 253,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18284
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 149.1

Përshkrimi

Ofertë e çmendur!

Projekt i ndërtuar me kualitet e cilësi.

Nëse keni ëndërruar një banesë moderne me hapësirë të mjaftueshme, enterier unik, shfrytëzim maksimal e në zemër të Prishtinës.

Afër Sheshit, Ambulancës e Linjave të trafikut urban.

PIRRO e sjell për ju!

 • 149.10m2
 • Sallon,
 • Kuzhinë,
 • 2 Dhoma gjumi (me banjo individuale),
 • 1 Dhomë e fëmijëve,
 • 1 Banjo,
 • 1 Depo,
 • Terasë.

Ҫmimi: 253.000€

Numrat kontaktues ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 

 

 • Adresa Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 15 Qershor, 2021 at 3:45 pm
 • ID e prones: P-18284
 • Çmimi: 253,000€
 • Hapësira e pronës: 149.1 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro