Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18751
 • Lokale, Objekte biznesi, Studio, Zyrë
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bathroom
 • 42

Përshkrimi

Ofertë e çmendur vetëm tek PIRRO!

Ju ofrojmë lokal të përshtatshëm për zyre, ordinancë apo veprimtari tjetër biznesore. Lokali është 42 m² dhe posedon:

• Dy dhoma,
• Një banjo,
• Nxemje qendrore,
• Ka alarm dhe internet të instaluar.

Ҫmimi 1600€ / m².

TY PO TË PRET!

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,

+38344260075, +38349260075,

+38344118380, +38349118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com

Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 6 Tetor, 2021 at 9:53 am
 • ID e prones: P-18751
 • Hapësira e pronës: 42 m²
 • Dhoma: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Lokale, Objekte biznesi, Studio, Zyrë
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro