Shitet lokali në Bregun e Diellit, te Banesat e Kuqe!

 • 48,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18920
 • Lokale, Objekte biznesi, Studio
 • Lloji i prones
 • 21

Përshkrimi

Jeni në kërkim të një mundësie të re të bëni biznesin tuaj?

Me PIRRO-n e bëni ëndrrën tuaj realitet.

Sjellim për ju lokalin në shitje në Bregun e Diellir, afër shkollës “Ismail Qemali”.

Prona përbëhet prej 21 m², me banjo dhe bodrum.

Mundësi përfekte për të maksimizuar të ardhurat tuaja nga biznesi juaj privat apo edhe nga dhënia me qera e hapsirës.

Ҫmimi: 48.000€.

Gjithashtu ofrohet edhe me qera: 200€/ muaj.

 

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 10 Nëntor, 2021 at 3:20 pm
 • ID e prones: P-18920
 • Çmimi: 48,000€
 • Hapësira e pronës: 21 m²
 • Lloji i prones: Lokale, Objekte biznesi, Studio
 • Statusi i prones: Me qera, Për shitje, Shpallje e re

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro