Shitet Extra Banesë në Rrugën B mbrapa Viva Fresh!

 • 1,100€
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Për shitje Ofertë speciale

Shitet Extra Banesë në Rrugën B mbrapa Viva Fresh!

Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 1,100€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18148
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63

Përshkrimi

Pirro ofronë banesë të mobiluar, në mënyrë moderne me të gjitha kushtet për një jetë moderne…

Me stil Europianë!

Banesa posedonë:

63m2

Sallon me kuzhinë,

Dhomë gjumi,

Banjo,

Ballkonë,

Kati i 8

Nxemje Qendrore(Termokos),

Ashensorë,

Ҫmimi:1100m2

Numrat kontaktues:📳
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 3 Qershor, 2021 at 4:08 pm
 • ID e prones: P-18148
 • Çmimi: 1,100€
 • Hapësira e pronës: 63 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro