Shitet banesa te Banesat e bardha!

 • 84,000€
Banesat e bardha, Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Për shitje Shitur

Shitet banesa te Banesat e bardha!

Banesat e bardha, Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • 84,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18268
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 86

Përshkrimi

Oferta e radhës nga PIRRO!

Shitet banesa te Banesat e bardha!

Në  një lagje të qetë, të sigurtë.

Vend shumë i përshtatshëm për ambient familjar.

Banesa posedon:

 • 86m2,
 • Sallon me hapësirë të madhe,
 • Kuzhinë,
 • 2 Dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Wc,
 • 2 Koridore,
 • 2 Ballkona,
 • Shpajz.

Ҫmimi: 84.000€

Numrat kontaktues:📳
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
 • Adresa Banesat e bardha, Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10060

Detajet

Updated on 15 Qershor, 2021 at 11:25 am
 • ID e prones: P-18268
 • Çmimi: 84,000€
 • Hapësira e pronës: 86 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro