Shitet banesa rrugës për Gërmi!

 • 46,000€
Nazim Gafurri, Vëllusha, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
Për shitje Shitur

Shitet banesa rrugës për Gërmi!

Nazim Gafurri, Vëllusha, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
 • 46,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18195
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55

Përshkrimi

Pirro kësaj radhe ofronë,

Banesë në një pikë të qytetit ku ka natyrë të bukur dhe urbanizëm!🏘

Shitet banesa rrugës për Gërmi,

Kati i parë,

55m2

Sallon me kuzhinë,

Dhoma gjumi,

Koridorë,

Banjo,

Ballkonë

Ҫmimi:46000€

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Nazim Gafurri, Vëllusha, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 100000

Detajet

Updated on 10 Qershor, 2021 at 2:34 pm
 • ID e prones: P-18195
 • Çmimi: 46,000€
 • Hapësira e pronës: 55 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro