Shitet banesa në rrugën “Vëllezrit Gërvalla”, te Xhambazët!

 • 70,000€
Për shitje Ofertë speciale

Shitet banesa në rrugën “Vëllezrit Gërvalla”, te Xhambazët!

 • 70,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-19041
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garazhë
 • 56

Përshkrimi

PIRRO ju lumturon çdo herë me oferta fantastike!

Mundësi unike për të mbushur jetën tuaj me potencial e të jetoni në një zonë shumë të dashur në kryeqytet.

Ekskluzive për ju, e përshtatshme për banim, ambient i këndshëm e pamje mahnitëse.

Ngrohtësia dhe qetësia janë vetëm disa nga tiparet që do t’ju bëjnë për vete në këtë banesë.

Banesa posedon 56m², gjendet në katin përdhesë dhe posedon këtë renditje:

 • Sallon,
 • Kuzhinë,
 • Dhomë gjumi,
 • Banjo,
 • Koridor,
 • Ballkon,
 • + 16 m² Podrum.

Çmimi: 70.000€.

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488,  +38343944443,
+38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 16 Dhjetor, 2021 at 3:04 pm
 • ID e prones: P-19041
 • Çmimi: 70,000€
 • Hapësira e pronës: 56 m²
 • Bedroom: 1
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Garazhë: 1
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Për shitje

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro