Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-19067
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78

Përshkrimi

Jetoni bukur dhe me plotë stil në një zonë përfekte në kryeqytet.

PIRRO ju sjellë ekskluzivisht ofertën e radhës, banesë luksoze, ambient modern e super i veçantë. E ndodhur në një pozitë të përsosur dhe në një zonë tejet atraktive ku vazhdimisht po zhvillohet dhe kërkesa për të jetuar aty po rritet vazhdimisht.

Banesa posedon 78 m², gjendet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje:

 • Sallon me kuzhinë dhe tryezari,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Koridor,
 • Ballkon.

Çmimi: 75.000€.

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488,  +38343944443,
+38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 10 Janar, 2022 at 3:20 pm
 • ID e prones: P-19067
 • Çmimi: 75,000€
 • Hapësira e pronës: 78 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Ndërtim i ri, Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro