Shitet banesa në rrugën B, në Prishtinë!

 • 75,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18840
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 69.5

Përshkrimi

Ku ka më mirë se në pjesën më dinamike të kryeqytetit?

Thjeshtë vend i përsosur për të jetuar.

PIRRO kujdeset që ta jetësoni ëndrrën tuaj!

Vjen në shitje banesa 69.50 m², në rrugën B, në Prishtinë. Gjendet në katin e 5-të të ndërtesës dhe ka këtë renditje:

 • Sallon,
 • Kuzhinë të ndarë nga salloni,
 • Dhomë gjumi,
 • Koridor,
 • Banjo,
 • Ballkon.

Banesa posedon: ujë, rrymë, lift 24h si dhe nxemje nga ngrohtorja e qytetit (Termokos).

Shitet komplet e mobiluar!

Çmimi: 75.000€

 

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,
 +38349260075, +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë, Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 26 Tetor, 2021 at 1:07 pm
 • ID e prones: P-18840
 • Çmimi: 75,000€
 • Hapësira e pronës: 69.5 m²
 • Bedroom: 1
 • Dhoma: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro