Shitet banesa në rrugën B, në kompleksin Royal

 • 120€
 • 115€
Ofertë speciale

Shitet banesa në rrugën B, në kompleksin Royal

 • 120€
 • 115€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18316
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Ofertat speciale nuk kanë të ndalur!

Vetëm tek PIRRO, mund të gjeni pronën e përshtatshme, në vendin më të mirë e me super ҫmim!

E pozicionuar në katin e 6-të të kompleksit të bukur Royal, me pamje fantastike nga lindja.

Shitet banesa e mobiluar me një stil të veҫantë dhe tejet modern.

Banesa posedon këtë rënditje:

 • 90 m²,
 • Dhomë dite me kuzhinë,
 • 2 dhoma gjumi,
 • Banjo.

Vetëm tek PIRRO e gjeni me një zbitje speciale, nga 120.000€

Ҫmimi: tani për vetëm 115.000€

Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 

 

Adresa

 • Qyteti Prishtina
 • Vendi/Shteti Kosovë

Detajet

Updated on 6 Korrik, 2021 at 2:46 pm
 • ID e prones: P-18316
 • Çmimi: 120€
 • Hapësira e pronës: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro