Shitet banesa në Qendër (mbrapa Teatrit) Kombëtar!

 • 90,000€
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje Ofertë speciale

Shitet banesa në Qendër (mbrapa Teatrit) Kombëtar!

Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 90,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18301
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96

Përshkrimi

Ofertë atraktive nga Pirro!

Nëse jeni aktiv dhe dëshironi ti keni afër të gjitha ҫasjet.

Banesë me pamje përrallore.

Shitet banesa në Qendër (mbrapa Teatrit) Kombëtar.

 • 96m2,
 • Sallon me kuzhinë,
 • 2 Dhoma gjumi,
 • Paradhomë,
 • Shpajz,
 • Banjo.

Ҫmimi: 90000€

Numrat kontaktues ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 17 Qershor, 2021 at 2:49 pm
 • ID e prones: P-18301
 • Çmimi: 90,000€
 • Hapësira e pronës: 96 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro