Shitet banesa në qendër, afër shkollës “Faik Konica”!

 • 108,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18954
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 60

Përshkrimi

Pasi që festat e fundvitit po vijnë, PIRRO ju gëzon me ofertën e re me super zbritje të veqantë.

Gëzojeni edhe ju vetën dhe familjen tuaj duke u bërë me pronë të re në një vend super të këndshëm dhe lokacion tejet të përshtatshëm në qendër të Prishtinës.

Vetëm për ju, ekstra zbritje! Banesë, nga 127.000€, tani për 108.000€.

Banesa gjendet mbrapa Pro Credit Bank 3, afër shkollës “Faik Konica”.

Gjendet në katin përdhesë, e përbërë nga 60 m² + 26 m² përdhesë e ulët.

E pozicionuar në një lokalitet strategjik, mjaftë të qetë, në afërsi të shkollës, shesheve dhe rrugëve kryesore.

Çmimi: 108.000€.

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 22 Nëntor, 2021 at 2:48 pm
 • ID e prones: P-18954
 • Çmimi: 108,000€
 • Hapësira e pronës: 60 m²
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Çmimi i zbritur, Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro