Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18476
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazhë
 • 127.8

Përshkrimi

Një destinacion i përkryer për familje!

Po kërkoni të përsosni stilin e jetës tuaj, të jeni në qendër të Prishtinës, në një zonë të mrekullueshme me pamje nga Bill Clinton?

Mos kërko më shumë sepse PIRRO e sjellë më të bukurën për ju!

Banesa gjendet në katin e dytë në objektin Dukagjini. Posedon 127.8 m² dhe ka këtë renditje:

 • Një dhomë e pritjes me kuzhinë,
 • Tre dhoma gjumi,
 • Dy banjo me wc,
 • Një shpajz,
 • Garazhë dhe depo.

Çmimi 153.000€

Banesa posedon ngrohje qendrore në dysheme, sistem smart home, cilësi e nivelit më të lartë të investimit!

Numrat tanë kontaktues janë: Tel: ☎️
+38345888488, +38343944443,

+38344260075, +38349260075,

+38344118380, +38349118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 22 Korrik, 2021 at 2:26 pm
 • ID e prones: P-18476
 • Çmimi: 153,000€
 • Hapësira e pronës: 127.8 m²
 • Bedrooms: 3
 • Dhomë: 1
 • Bathrooms: 2
 • Garazhë: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro