Shitet banesa në Prishtinë, te Qafa!

 • 105,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18766
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garazhë
 • 60

Përshkrimi

Tek PIRRO ofertat nuk kanë të ndalur!

Prona e radhës, banesë super  luksoze në rrugën e UÇK-së, tek Qafa.

Banesa gjendet në katin e parë, ka 60 m², me dy hyrje, gjithashtu e përshtatshme edhe për lokal. Posedon këtë renditje:

 • Sallon me kuzhinë,
 • Dhomë gjumi të madhe,
 • Banjo,
 • Ballkon të madh,
 • Garazhë dhe parking ekstra.

Çmimi: 105.000€.

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,
+38344260075, +38349260075,
+38344118380, +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 7 Tetor, 2021 at 1:58 pm
 • ID e prones: P-18766
 • Çmimi: 105,000€
 • Hapësira e pronës: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Garazhë: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro