Shitet banesa në objektin e Dukagjini Center, te rrethi Duplex, Prishtinë!

 • 130,000€
Për shitje Shpallje e re Ofertë speciale

Shitet banesa në objektin e Dukagjini Center, te rrethi Duplex, Prishtinë!

 • 130,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18777
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garazhë
 • 100

Përshkrimi

Bëhuni gati të bini në dashuri me këtë super banesë luksoze që PIRRO e sjellë për ju.
Banesa gjendet në katin e 6-të, në objektin e Dukagjinit. Posedon 100 m², me një renditje të veçantë, ndriqim të bollshëm dhe komoditet të lartë të cilin e posedon.

Banesa ka këtë renditje:

• Sallon të madh me kuzhinë,
• Dy dhoma gjumi,
• Banjo,
• Wc të ndarë,
• Koridor,
• Ballkon,
• Garazhdë.

Banesa është e orientuar me pamje nga Ambasada Amerikane, me një pozicionim në lagje të dëshiruar për të ndërtuar jetën. Salloni dhe dy dhomat e gjumit kanë dalje në ballkon i cili ofron pamje mahnitëse të zonës dhe ku keni mundësi të shijoni momente çlodhëse e mbrëmje të qeta, relaksuese.

Ҫmimi 130.000€.

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,
+38344260075, +38349260075,
+38344118380, +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 11 Tetor, 2021 at 3:12 pm
 • ID e prones: P-18777
 • Çmimi: 130,000€
 • Hapësira e pronës: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathrooms: 2
 • Garazhë: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro