Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18791
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62

Përshkrimi

Oferta e radhës nga PIRRO!

Banesë në lagjen prestigjioze të Matit 1.

Akoma më të bukur e bën stili i saj unik dhe pamja e mrekullueshme që ofron nga kati i 8-të i ndërtesës.

Banesa posedon 62 m² dhe ka këtë renditje:

 • Sallon me kuzhinë,
 • Dhomë gjumi,
 • Banjo,
 • Koridori,
 • Ballkoni.

 

Çmimi: 850 m².

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,
+38344260075, +38349260075,
+38344118380, +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 12 Tetor, 2021 at 2:18 pm
 • ID e prones: P-18791
 • Çmimi: 850€
 • Hapësira e pronës: 62 m²
 • Bedroom: 1
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Ndërtim i ri, Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro