Shitet banesa në lagjen Prishtina e Re, rruga A, Prishtinë!

 • 850€/m² 850€
 • 850€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18849
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 113

Përshkrimi

PIRRO kësaj radhe me ofertë të një niveli tjetër!

Kjo banesë e jashtëzakonshme i tejkalon pritshmëritë tuaja.

E sofistikuar, bashkëkohore, elegante dhe me një vendodhje të veçantë në një nga zonat më të përshtatshme të kryeqytetit, ku vetëm pakë minuta ju ndajnë nga rrugët kryesore, qendra e mjekësisë familjare, qendrat tregtare, etj.

Banesa gjendet në katin e 3-të të bllokut. Ka 113 m² dhe posedon:

 • Dhomë dite,
 • Kuzhinë me tryezari,
 • 3 dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • WC,
 • Depo,
 • Ballkon.

Investimi kualitativ duke filluar nga parketi, dritaret Rehau tokë-tavan me 3 xhama dhe 4 stinor, me gypa të modeleve të fundit në treg.

Ҫmimi: 850€/m².

 

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë, Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 27 Tetor, 2021 at 11:22 am
 • ID e prones: P-18849
 • Çmimi: 850€/m² 850€
 • Hapësira e pronës: 113 m²
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Ndërtim i ri, Për shitje, Shpallje e re

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro