Shitet Banesa në Lagjen Mati 1 (te Rezidenca Gjermane)!

 • 860€
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
Për shitje Shitur

Shitet Banesa në Lagjen Mati 1 (te Rezidenca Gjermane)!

Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • 860€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18293
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 82.95

Përshkrimi

PIRRO nuk i ndalonë ofertat!

Shitet Banesa në Lagjen Mati 1 (te Rezidenca Gjermane)

Lagje e qetë, tipike për relax e larg trafikut.

 • 82.95m2,
 • Kati parë,
 • Sallon me Kuzhinë,
 • 2 Dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Ballkonë.

Ҫmimi:860€m2

Numrat kontaktues ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10.000

Detajet

Updated on 17 Qershor, 2021 at 11:53 am
 • ID e prones: P-18293
 • Çmimi: 860€
 • Hapësira e pronës: 82.95 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro