Shitet banesa në lagjen e Spitalit, Prishtinë!

 • 72,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18836
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 93

Përshkrimi

Destinacion i ri, fillim i ri në banesën e re.

PIRRO ju sjellë ofertën e radhës një pronë të cilën pa dyshim që do ta pëlqeni dhe nuk doni ta humbisni.

Banesa gjendet në katin e 6-të, ka sipërfaqe Neto prej 93 m² dhe posedon:

 • Sallon me kuzhinë dhe tryezari,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Koridori,
 • Banjo,
 • Tre ballkona, dy me dalje nga salloni dhe dhomat e gjumit.

Banesa shitet komplet e mobiluar.

Ҫmimi: 72.000€.

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488,  +38343944443,
 +38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 3 Nëntor, 2021 at 2:24 pm
 • ID e prones: P-18836
 • Çmimi: 72,000€
 • Hapësira e pronës: 93 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Shpallje e re

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro