Shitet banesa në lagjen e Muhaxherëve!

 • 1,200€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18393
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 71.6

Përshkrimi

A jeni gati të shijoni më të mirën?

Me PIRRO e keni zgjidhjen!

Ne mendojmë ҫdo herë për realizimin e dëshirave tuaja dhe rehatia juaj është prioriteti ynë.

Kështu, PIRRO e sjellë për ju banesën me 71.60m², në Lagjen e Muhaxherëve.

Banesa ka këtë rënditje:

Dhomë të qëndrimit ditorë dhe kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
Banjo,
Koridor,
Ballkon.
Ҫmimi: 1200€/m²

Numrat tanë kontaktues janë: ☎️
Tel:
+38345888488,
+38343944443,

+38344/49260075,
+38344/49118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 7 Korrik, 2021 at 3:44 pm
 • ID e prones: P-18393
 • Çmimi: 1,200€
 • Hapësira e pronës: 71.6 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro