Shitet banesa në lagjen “Bregu i Diellit”, Prishtinë!

 • 850€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18968
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Përshkrimi

Duke shijuar stilin e jetesës së Bregut të Diellit, përfitoni lehtësirat që prisni t’i gjeni në kryeqytet.

PIRRO kujdeset gjithmonë që ju të zgjedhni më të mirën.

Ofrohet për shitje banesa në lagjen “Bregu i Diellit”, në Prishtinë!

E pozicionuar afër shkollës, stacioneve dhe qendrave e rrugëve kryesore, i japin një  prioritet të lartë kësaj banese.

Banesa gjendet në katin e 4-të. Posedon 80 m² Neto, shitet komplet e mobiluar dhe ka këtë renditje:

 • Sallon me kuzhinë,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Koridor,
 • Depo,
 • Ballkon.

Çmimi: 850€/m².

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488,  +38343944443,
+38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 25 Nëntor, 2021 at 10:58 am
 • ID e prones: P-18968
 • Çmimi: 850€
 • Hapësira e pronës: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro