Shitet banesa në lagjen Arbëria në objektin e Pandorës!

 • 65,000€
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Për shitje

Shitet banesa në lagjen Arbëria në objektin e Pandorës!

Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 65,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17815
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Përshkrimi

Banesë në lagjen Arbëria në objektin e Pandorës! 🎠
Lagje e sigurtë dhe mjaft e kërkuar…
Ofertë nga PIRRO OFFICE!
Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, dhe posedon:
•65m2,
•Kati 3,
•Dhomë dite me kuzhinë,
•Dhomë gjumi,
•Banjo,
•Shpajz.
Çmimi 65.000 €.
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 7 Qershor, 2021 at 11:30 am
 • ID e prones: P-17815
 • Çmimi: 65,000€
 • Hapësira e pronës: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Detaje shtese

 • Shitet banesa në lagjen Arbëria në objektin e Pandorës!: 65000

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro