Shitet Banesa në Kalabri!

 • 83,000€
Kalabri, Ali Vitia, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Për shitje Ofertë speciale

Shitet Banesa në Kalabri!

Kalabri, Ali Vitia, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 83,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18225
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90

Përshkrimi

RISI, RISI…

PIRRO me vikend plot risi!

Shitet Banesa në Kalabri, prej 90.000€ në 83.000€

Banesë unike me stil modern, e renovuar tërësisht,dhe e mobiluar extra.

Kati i 6,

90m2,

Dhomë dite,

Kuzhinë,

2 Dhoma gjumi,

Banjo,Wc

2 Ballkona.

I pari për nga koha, i pari për nga realizimi!

Numrat kontaktues ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 

 

 • Adresa Kalabri, Ali Vitia, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 11 Qershor, 2021 at 3:34 pm
 • ID e prones: P-18225
 • Çmimi: 83,000€
 • Hapësira e pronës: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro