Shitet banesa në Kalabri!

 • 100,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18454
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 94

Përshkrimi

Zhytuni brenda ëndrrave dhe ideve magjepsëse që japin frymëzim për një stil të ri jetese…

PIRRO ju sjellë në realitet pronën e mrekullueshme si zgjidhjen më të përshtatshme për ju!

Në shitje banesa 94 m², në Kalabri. Banesa gjendet në katin e 8-të dhe posedon:

 • Sallon me kuzhinë,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • Koridor,
 • Ballkon,
 • Dysheme me parket,
 • Ngrohje qendrore me Termokos.

Çmimi: 100.000€

Numrat tanë kontaktues janë: Tel: ☎️
+38345888488, +38343944443,

+38344260075, +38349260075,

+38344118380, +38349118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

Detajet

Updated on 14 Korrik, 2021 at 3:08 pm
 • ID e prones: P-18454
 • Çmimi: 100,000€
 • Hapësira e pronës: 94 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro