Shitet banesa në Fushë Kosovë!

 • 44,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18412
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 77

Përshkrimi

PIRRO ju prezanton një mundësi ekskluzive për ju që po kërkoni një vend të mirë për të jetuar .

Opsionet e përshtatshme të tranzitit, qasja direkte në të gjitha drejtimet kryesore, efikasiteti dhe eleganca e bëjnë këtë banesë prioritet për jetesë dhe PIRRO e sjellë vetëm për ju.

Banesa gjendet në Fushë Kosovë, magjistralia Pejë-Prishtinë, mbrapa (ish) Murebestit. Banesa është në katin e dytë dhe posedon 77 m², me këtë renditje:

 • Sallon bashkë me kuzhinë,
 • Dy dhoma të gjumit,
 • Banjo,
 • Koridori,
 • Terrasa e izoluar.

Ҫmimi: 44.000€, bashkë me mobile.

Numrat tanë kontaktues janë: ☎️
Tel:
+38345888488, +38343944443,

+38344260075, +38349260075,

+38344118380, +38349118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 8 Korrik, 2021 at 4:06 pm
 • ID e prones: P-18412
 • Çmimi: 44,000€
 • Hapësira e pronës: 77 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro