Shitet banesa në Fushë Kosovë, rruga “Hajrullah Zymi”!

 • 29,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18759
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57.27

Përshkrimi

Ofertat nuk kanë të ndalur, sepse ne mendojmë për ty!
Tek PIRRO e gjeni zgjidhjen, me plotë dashuri.
Shitet banesa në Fushë Kosovë, rruga “Hajrullah Zymi”!
Banesa gjendet në katin e 7-të, të kompleksit banesor, ka 2 ashensorë dhe ju ofron një pamje mahnitëse të pjesëve të qytetit.
Prona posedon 57.27 m² dhe ka këtë renditje:
• Sallon me kuzhinë,
• Dhomë gjumi,
• Banjo,
• Koridori,
• Ballkoni.
Çmimi: 29.000€
Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,
+38344260075, +38349260075,
+38344118380, +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 7 Tetor, 2021 at 10:21 am
 • ID e prones: P-18759
 • Çmimi: 29,000€
 • Hapësira e pronës: 57.27 m²
 • Bedroom: 1
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Ndërtim i ri, Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro