Shitet banesa në Dardani, tek bulevardi Bill Klinton!

 • 90,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-19113
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105

Përshkrimi

Mos kërko më shumë sepse PIRRO e sjellë më të mirën për ju!

E ku ka më mirë së në hyrje të kryeqytetit?

E thjeshtë, e lehtë, e qasshme dhe tejetë e mrekullueshme!

Banesa gjendet në katin e 7-të të objektit. Posedon 105 m² dhe ka këtë renditje:

 • Sallon,
 • Kuzhinë,
 • Dy dhoma gjmi,
 • Banjo,
 • WC,
 • +40 m² terracë me pamje të mahnitshme nga të dyja anët e objektit.

Çmimi: 90.000€.

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488,  +38343944443,
+38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 12 Janar, 2022 at 2:26 pm
 • ID e prones: P-19113
 • Çmimi: 90,000€
 • Hapësira e pronës: 105 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro