Shitet banesa në Arbëri, tek objekti Pandorës!

 • 65,000€
Ofertë speciale

Shitet banesa në Arbëri, tek objekti Pandorës!

 • 65,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18813
 • Banesa, Për banim
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Përshkrimi

Po mendoni të bleni një banesë dhe po kërkoni një destinacion të ri e një zonë përfekte?

Përjetoni përsosshmërinë, ambientin e bukur dhe stilin e veqantë të kësaj banese që PIRRO e sjellë për ju.

Banesa gjendet në Arbëri, në katin e 3-të, tek objekti i Pandorës.

Posedon 65 m², është komplet e mobilur dhe ka këtë renditje:

 • Sallon me kuzhinë,
 • Dhomë gjumi,
 • Banjo,
 • Shpajz,
 • Koridor.

Çmimi: 65.000€

 

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,
+38344260075, +38349260075,
+38344118380, +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë, Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 21 Tetor, 2021 at 2:16 pm
 • ID e prones: P-18813
 • Çmimi: 65,000€
 • Hapësira e pronës: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa, Për banim

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro