Shitet banesa afër stacionit të autobusëve në Prishtinë!

 • 110€
Për shitje Ofertë speciale

Shitet banesa afër stacionit të autobusëve në Prishtinë!

 • 110€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18437
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garazhë
 • 101

Përshkrimi

Vetëm tek PIRRO e gjeni të bukurën, idealen, uniken dhe më të vlefshmën për ju!

PIRRO e sjellë për ju banesën në një zonë të veqantë dhe të urbanizuar në Prishtinë.

Banesa gjendet në katin e 5-të dhe posedon 101 m², me këtë renditje:

 • Sallon i përbërë në dy pjesë,
 • Kuzhinë me trapezari,
 • Dy dhoma gjumi,
 • Një banjo,
 • Dy ballkona.
 • Bodrum

Banesa ka gjithashtu edhe parkingun banesor të përbashkët.

Ҫmimi: 110.000€

Numrat tanë kontaktues janë: ☎️ Tel:
+38345888488, +38343944443,

+38344260075, +38349260075,

+38344118380, +38349118380.

Email: [email protected]

www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 13 Korrik, 2021 at 3:04 pm
 • ID e prones: P-18437
 • Çmimi: 110€
 • Hapësira e pronës: 101 m²
 • Bedrooms: 2
 • Dhomë: 1
 • Bathroom: 1
 • Garazhë: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Veçoritë

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro