Shitet Banesa afër Parkut të Qytetit!

 • 45,000€
Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje Shitur

Shitet Banesa afër Parkut të Qytetit!

Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 45,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18209
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 66

Përshkrimi

Dëshironi Banesë me pamje ka gjelbërimi?

PIRRO e ofronë për ju!

Shitet banesa te Parku i Qytetit

Kati i 5,

66m2,

2 Dhoma gjumi,

Kuzhinë,

Dhomë dite,

Ballkonë,

Banjo,

Shpajz,

Nxemje Qendrore,

Ҫmimi: 45000€

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

www.Pirro-ks.com

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Parku i Qytetit, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 11 Qershor, 2021 at 11:46 am
 • ID e prones: P-18209
 • Çmimi: 45,000€
 • Hapësira e pronës: 66 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro