Shiten dy banesa në lagjen Ulpiana, Prishtinë!

 • 2,500€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18824
 • 1, 1
 • Bedroom
 • 1, 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Po planifikoni të gjeni një pronë në një lagje të përshtatshme dhe me lokacion efikas?

PIRRO ka zgjidhje për ju!

Shiten dy banesa në lagjen Ulpiana, pranë konvikteve të studentëve.

Banesat posedojnë: 30 m² + 30 m² = 60 m², (secila nga 30 m²).

Gjenden në katin përdhesë, ku përveq se për banim, janë gjithashtu të destinuara dhe të përshtatshme edhe për lokale afariste.

Pozicionimi në këtë lagje përfekte ju ofron rehari, ambient të gjelbërt dhe infrastrukturë tejet të përshtatshme.

Përfitoni dhe bëhuni ju pronari. Jetoni bukur, me stil dhe në harmoni të plotë.

Çmimi: 2500€ / m². I negociueshëm!

 

Numrat tanë kontaktues janë:
+38345888488, +38343944443,
 +38349260075, +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Prishtina, Prishtinë, Pristina
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 20 Tetor, 2021 at 3:40 pm
 • ID e prones: P-18824
 • Çmimi: 2,500€
 • Hapësira e pronës: 60 m²
 • Bedroom: 1, 1
 • Dhomë: 1, 1
 • Bathroom: 1, 1
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro