Shiten banesat në Prishtinë, Lagjen ”Prishtina e Re”

 • 720€
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Shiten banesat në Prishtinë, Lagjen ”Prishtina e Re”

Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 720€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18028
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 59.46

Përshkrimi

Jeni duke kërkuar banesë kualitative? 🏠
Ndërtim modern, cilësor me dizajn mjaft unik. Kompleks në një lokacion me hapësira gjelbëruese dhe ajër të pastër.
Mundësi të zgjedhni banesën që juve ju përshtatet duke ju garantuar për cilësinë dhe kualitetin e ndërtimit.
Me Pirro Office jeni më afër të gjeni rehatinë e familjes tuaj! 🛋
Shiten banesat në Prishtinë, Lagjen ”Prishtina e Re”
Banesat janë në ndertim e sipër, gjendet në katin e dytë dhe posedojnë:
•100.62m2
•59.46m2
🏷Çmimi: 720€ m2.
Mos prit na kontakto dhe bëje tënden! 🤝🔑
Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 23 Mars, 2021 at 11:48 am
 • ID e prones: P-18028
 • Çmimi: 720€
 • Hapësira e pronës: 59.46 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro