Shiten banesat në Prishtinë, Lagja ‘Matiqan’!

 • 700€
Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
Për shitje

Shiten banesat në Prishtinë, Lagja ‘Matiqan’!

Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • 700€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18004
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 64

Përshkrimi

Zgjedhje të shumta, mundësi të bëheni banorët e parë në një lokacion jashtzakonisht të përshtatshëm, të qetë, me qasje të lehtë drejt lagjeve të Prishtinës!

Banesat janë në ndërtim e sipër, duke u ndërtuar me detaje dhe kualitet të lartë!

Shiten banesat në Prishtinë, Lagja ‘Matiqan’!

Banesa gjendet në katin e 4-të dhe katin e 5-të posedojnë:

•64m2,
•73.4m2.

🏷Çmimi: 700€ m2.

Mos prit na kontakto dhe bëje tënden! 🤝🔑

Numrat kontaktues: ☎️
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10.000

Detajet

Updated on 17 Mars, 2021 at 2:42 pm
 • ID e prones: P-18004
 • Çmimi: 700€
 • Hapësira e pronës: 64 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro