Shiten 10 ari truall afër kolegjit AAB, në Fushë Kosovë!

 • 16,600€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-19024
 • Hapësirë ndërtimi, Parcela, Tokë bujqësore, Troje
 • Lloji i prones

Përshkrimi

PIRRO me ofertën e radhës për juve që po kërkoni një pronë të përshtatshme për të ndërtuar dhe investuar.

Shiten 10 ari tokë mbrapa tregut me shumicë në Fushë Kosovë apo pranë Universitetit AAB.

Ajo qfarë e bënë më të favorshme këtë parcelë është afërsia dhe lidhjet me rrugët kryesore. Toka gjendet në një pozitë mjaftë të mirë strategjike dhe ju mundëson qasje të lehtë dhe të shpejtë në qendrat kryesore të vendit.

Duke u gjendur në afërsi të shkollave dhe kolegjeve më të njohura të vendit, i japin kësaj prone prioritet dhe standard mjaftë të lartë.

Mundësi e shkëlqyeshme për një pronar – investitorë të ri për të ndërtuar dhe rritur biznesin në një treg ku po rritet vazhdimisht dhe po lulëzon.

Çmimi: 16.600€/ari.

Numrat tanë kontaktues janë:

+38345888488,  +38343944443,
+38349260075,  +38349118380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona, mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

Adresa

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Vendi/Shteti Kosova, Kosovë

Detajet

Updated on 14 Dhjetor, 2021 at 3:58 pm
 • ID e prones: P-19024
 • Çmimi: 16,600€
 • Land Area: 10 m²
 • Lloji i prones: Hapësirë ndërtimi, Parcela, Tokë bujqësore, Troje
 • Statusi i prones: Për shitje, Shpallje e re

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro