Në shitje shtëpia në Chelsea Point, Bërnica Par

 • 215,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17473
 • Shtëpi
 • Lloji i prones
 • 205

Përshkrimi

Shtëpia jote përrallore gjendet në Lagjen tipike të stilit Anglez  Chelsea Point Bërnica Park!
10 minuta larg qendrës së #Prishtinës, shtëpi luksoze, me kualitet, stil të veçantë e rrethuar me natyrë të bukur e gjelbrim!

Shtëpia posedon:

 • 205m2
 • 3 Ari!
 • Bodrum me Cinema Home, Garazhë, Lavanderi, Bodrum për verëra, Dhomë.Kati përdhesë: Dhomë dite me kuzhinë, Paradhomë, Wc.
 • Kati 1: 3 Dhoma gjumi njëra ndër to Master Bedroom, 2 banjo, dhomë për garderobë.
 • Çmimi 215.000€!

Adresa

 • Qyteti Prishtinë

Detajet

Updated on 7 Shkurt, 2021 at 7:27 pm
 • ID e prones: P-17473
 • Çmimi: 215,000€
 • Hapësira e pronës: 205 m²
 • Lloji i prones: Shtëpi
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro