Në shitje extra Banesa në Arbëri, mbi “Meridian Express”

 • 95,000€
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Për shitje Ofertë speciale

Në shitje extra Banesa në Arbëri, mbi “Meridian Express”

Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 95,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17834
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95

Përshkrimi

Askund tjetër mos kërko, kur e dinë që në Pirro mund të gjesh zgjidhje! 🏠
Kërkoni Ofertë, në lidhje me Banesë?
Po hasni në alternativa të ndryshme, ju po kërkoni që banesa të jetë në Arbëri, ndërtim i Ri?
Atëherë shiko këtë Ofertë, i përgjigjet interesit tënd!
Shitet extra Banesa në Arbëri, mbi “Meridian Express”
Banesa është e renovuar e mobiluar dhe posedon:
• 95m2,
• Kati 1,
• 2 Dhoma gjumi,
• Dhomë dite,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Ballkon.
Çmimi 95.000€.
Nëse mendoni se oferta jonë është në interesin tuaj, na kontaktoni në nr. Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999.
 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10000

Detajet

Updated on 14 Qershor, 2021 at 10:51 am
 • ID e prones: P-17834
 • Çmimi: 95,000€
 • Hapësira e pronës: 95 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Detaje shtese

 • Shitet extra Banesa në Arbëri, mbi “Meridian Express”:

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro