Në shitje dy banesa në Ulpianë, përballë konvikteve të studentëve.

 • 2,500€
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Në shitje dy banesa në Ulpianë, përballë konvikteve të studentëve.

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 2,500€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17859
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 60

Përshkrimi

Në shitje dy banesa në njërën ndër Lagjet më të frekuentuara dhe më të kërkuara, në Ulpianë, përballë konvikteve të studentëve.

Banesat kanë një hapsirë gjelbëruese para dhe janë të shfrytëzuara për banim dhe destinim për lokal, gjenden në katin përdhesë dhe posedojnë:
30m2+30m2=60m2 (secila me nga 30m2).

Çmimi 2.500€ m2.

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 10 Mars, 2021 at 1:07 pm
 • ID e prones: P-17859
 • Çmimi: 2,500€
 • Hapësira e pronës: 60 m²
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Detaje shtese

 • Në shitje dy banesa në Ulpianë: 2500

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro