Në shitje banesat në Mati 1, Kompleksi Erta!

 • 800€
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesat në Mati 1, Kompleksi Erta!

Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • 800€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-18000
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 91

Përshkrimi

Ofertë nga Pirro Office!
Në shitje banesat në Mati 1, Kompleksi Erta!

Banesat janë ndërtim e sipër dhe posedojnë:

91m2,
Kati 4,
3 dhoma gjumi.

Kati 2 dhe 3 posedojnë:
71m2,
2 dhoma gjumi.

Çmimi 800€ m2.

Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com

Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina
 • Zip/Kodi postar 10.000

Detajet

Updated on 2 Qershor, 2021 at 10:50 am
 • ID e prones: P-18000
 • Çmimi: 800€
 • Hapësira e pronës: 91 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro