Në shitje banesa në Ulpianë tek Fontana!

 • 1,200€
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në Ulpianë tek Fontana!

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 1,200€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17865
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Ofertë nga PIRRO 🏘
Lagje e preferuar dhe shumë e kërkuar…
Në shitje banesa në Ulpianë tek Fontana!
Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, posedon↙️
•60m2,
•Kati 8,
•Sallon,
•Kuzhinë,
•Shpajz,
•Dhomë gjumi,
•Banjo,
•Ballkon.
⏩Çmimi 1.200€m2.
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 10 Qershor, 2021 at 11:33 am
 • ID e prones: P-17865
 • Çmimi: 1,200€
 • Hapësira e pronës: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Detaje shtese

 • Në shitje banesa në Ulpianë tek Fontana!: 1200

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Floor Plans

Description:

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro