Në shitje banesa në Ulpianë mbrapa Aleancës!

 • 150,000€
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në Ulpianë mbrapa Aleancës!

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 150,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17909
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 54

Përshkrimi

Banesë luksoze në Prishtinë, në vendin më të kërkuar dhe më të përshtatshëm për të jetuar.
Në shitje banesa në Ulpianë mbrapa Aleancës!
Banesa është extra e mobiluar mund të shfrytëzohet si lokal afarist dhe posedon:
•54m2,
•Kati përdhesë,
•2 Dhoma gjumi,
•Sallon me kuzhinë,
•Podrum,
•Banjo,
•Ballkon.
Çmimi 150.000€.
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Email: [email protected]
www.pirro-ks.com

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 10 Mars, 2021 at 1:36 pm
 • ID e prones: P-17909
 • Çmimi: 150,000€
 • Hapësira e pronës: 54 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Shpallje të ngjashme

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro