Në shitje banesa në Ulpianë afër shkollës ‘’Hasan Prishtina’’!

 • 102,000€
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në Ulpianë afër shkollës ‘’Hasan Prishtina’’!

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 102,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17881
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Këte banesë e karakterizon lokacioni dhe fakti se ka 3 Dhoma gjumi…
Nëse don me jetu në #Qendër, rehat e komod, kape ofertën se ty po të pret 😉
Ofertë nga PIRRO OFFICE!
Në shitje banesa në #Ulpianë afër shkollës ‘’Hasan Prishtina’’! 👀
Banesa posedon:👇
•90m2,
•Kati 4,
•Dhomë dite me kuzhinë,
•3 Dhoma gjumi,
•Banjo.
🏷Çmimi 102.000€.
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 8 Qershor, 2021 at 10:21 am
 • ID e prones: P-17881
 • Çmimi: 102,000€
 • Hapësira e pronës: 90 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro