Në shitje banesa në Ulpianë afër shkollës ‘’Hasan Prishtina’’

 • 84,000€
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Për shitje

Në shitje banesa në Ulpianë afër shkollës ‘’Hasan Prishtina’’

Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 84,000€

Të dhënat e përgjithshme rreth prones

ID e prones: P-17924
 • Banesa
 • Lloji i prones
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Mundësi ideale për të jetuar në lokacionin më të preferuar në #Prishtinë🌆
Ofertë nga PIRRO OFFICE!
Në shitje banesa në Ulpianë afër shkollës ‘’Hasan Prishtina’’.🏫
Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, posedon:
•60m2,
•Kati 3,
•Dhomë dite,
•Kuzhinë,
•Dhomë gjumi,
•Banjo,
•Terasë,
•Nxemje qendrore.
🏷Çmimi 84.000€.
Numrat kontaktues:
Tel +38345/888-488, +38343/944-443, +38344/49/260-075, +38344/49/118-380.
Për më shumë informacione rreth ofertave tona mund të na ndiqni në facebook dhe instagram!
 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Vendi/Shteti Municipality of Pristina

Detajet

Updated on 10 Mars, 2021 at 1:42 pm
 • ID e prones: P-17924
 • Çmimi: 84,000€
 • Hapësira e pronës: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Lloji i prones: Banesa
 • Statusi i prones: Për shitje

Llogaritni shpenzimet mujore rreth kredise, sigurimit etj. Shënoni të dhënat më poshtë dhe klikoni "Llogarit"

Mujore
 • Kestet, Interesat
 • Tatimi në pronë
 • Sigurimi i prones
%

Informacione rreth publikuesit

Shiko publikimet
Pirro
 • Pirro

Jeni të interesuar për këtë pronë? Kërkoni më shumë të dhëna më poshtë.

Compare listings

Compare
Pirro
 • Pirro